מעוף משאבי אנוש

מעוף משאבי אנוש

מעוף משאבי אנוש היא חברה בקבוצת מעוף הממוקמת בשורה הראשונה של החברות העוסקות בגיוס ובהשמת עובדים. מעוף משאבי אנוש עוסקת מחד גיסא בגיוס ובהשמת עובדים איכותיים עבור חברות בתעשייה, בהייטק, בקמעונאות, במלונאות ונוספות, ומאידך גיסא במציאת פתרונות תעסוקה למחפשי עבודה. מעוף משאבי אנוש מתמחה בקשת רחבה של תפקידים, בכל הדרגים.

הניסיון הרב, המקצועיות והטיפול האישי החם המהווה ערך עיקרי מערכי מעוף, מאפשרים לה לגייס עובדים המתאימים בדיוק לצרכי לקוחותיה, חברות פרטיות וציבוריות הפועלות בשוק העבודה בארץ. 

​מעוף משאבי אנוש פועלת בתחום הגיוס וההשמה באמצעות מעל 30 סניפים הפרושים ברחבי הארץ ומעניקה קשת רחבה של שירותים מקצועיים בתחומי משאבי האנוש:

היכנסו לאתר מעוף משאבי אנוש »

גיוס

למעוף משאבי אנוש מאגר מועמדים ארצי, גדול ומעודכן המאפשר הן פילוח ואיתור מועמדים ביעילות והן גיוס מיידי של עובדים זמינים. בנוסף מעניק מאגר העובדים הגדול של מעוף משאבי אנוש את היכולת לגייס ולתפעל כמויות גדולות של עובדים בפרקי זמן קצרים.

העסקה

מעוף משאבי אנוש מאפשרת ללקוחותיה העסקיים לאייש עובד מקצועי מבלי להעסיקו באופן ישיר.  מעוף היא המעסיקה הרשמית של העובדים המגויסים על ידה, ואיתם היא מקיימת יחסי עובד-מעביד בהתאם לרישיון משרד העבודה.

PayRoll

מעוף משאבי אנוש מאיישת עבור לקוחותיה עובדים אשר אותרו כמתאימים לתפקיד הנדרש אך הלקוח מעדיף שהם לא יקלטו תחת מצבת כוח האדם שלו בשלב הראשוני.
בשיטה זו מאותר העובד המתאים במדויק לדרישות התפקיד והוא משתלב כחלק מצוות הלקוח אך יועסק על ידי מעוף משאבי אנוש אשר תשלם את משכורתו ותדאג לתנאיו הסוציאליים.

עובדים זמניים

מעוף משאבי אנוש עונה על צרכי גיוס כוח אדם נקודתיים ומיידיים, כפתרון למחסור פתאומי בכוח אדם, דרישות פרויקט זמני או פתרון לתקופות לחץ. במקרים אלה מעוף משאבי אנוש מעניקה פתרונות כוח אדם בהתראות קצרות תוך 24 שעות.

מיון והשמה

מעוף משאבי אנוש מאפשרת ללקוחותיה המעוניינים בהעסקה ישירה של עובדיהם לקבל את כלל שירותי האיתור, המיון והגיוס עד השמתו בחברה.