מי אנחנו

מי אנחנו

משנת 1993 קבוצת מעוף מתמחה בתחום המשאב האנושי. מאז הקמת מעוף צברה הקבוצה ניסיון, מקצועיות ומוניטין בכל תחומי עולם משאבי האנוש – השמה, גיוס כוח אדם, אבחון מקצועי, העסקה, הדרכת עובדים, הכוונה וייעוץ וליווי פרטני למחפשי העבודה. באמצעות החברות הבנות והחטיבות בקבוצה מעניקה קבוצת מעוף שירותים כוללים ומתקדמים בתחום ההון האנושי, כמו גם מנהלת פרוייקטים ציבוריים ופרטיים (Managed Services).  כל אחת מהחברות בקבוצה מתמחה בתחומה ופועלת בסינרגיה עם החברות וחטיבות האחיות תוך הישענות על המשאבים האנושיים, המקצועיים והכלכליים של הקבוצה. הקבוצה והחברות בה שותפות בהצלחת לקוחותיהן בארץ ובעולם. 

 פסיכולוגים תעסוקתיים, עורכי דין המתמחים בין השאר בתחום דיני העבודה, אנליסטים, רואי חשבון ולשכת שכר, אגף שיווק ומחלקת מרקום, מחלקת תכנון ותחזוקת סניפים, מחלקת מערכות מידע, מחשבים ודיגיטל ומחלקת לוגיסטיקה, כל אלה מהווים את הגלעין המקצועי והכלכלי שממנו ניזונות החברות הבנות, החטיבות בקבוצה ועשרות הסניפים הממוקמים ברחבי הארץ.  אך בראש ובראשונה נהנים מגלעין הידע המקצועי כל החברות שהן לקוחות הקבוצה. 

הנהלת קבוצת מעוף מתמידה לייצר שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות הממוקמות באירופה ובארה"ב ועם חברות מתמחות מתחום משאבי האנוש בישראל. שיתופי פעולה אלה מייצרים הפריה הדדית ומהווים מנוף התפתחותי ראשון במעלה. קבוצת מעוף היא בין הראשונות בתחום ניהול המשאב האנושי והשרותים המנוהלים אשר הקימה ומנהלת "פורום חדשנות" המקיים דיאלוג עם עולמות התוכן של המחר, מאיץ מתודולוגיות פורצות דרך ומנתב את הקבוצה והחברות בה אל מרחב הפעילות של מעוף בעתיד. 

לקבוצת מעוף גב כלכלי איתן המאפשר לה להעסיק את טובי אנשי המקצוע ולהתמיד בהכשרתם, לפתוח 30 סניפים ו- 10 שלוחות תפעוליות בכל אזורי הארץ, לקיים שותפויות במרכזי הכוון תעסוקתי לאוכלוסיות מגוונות, להעסיק 6,000 עובדים מסורים ולהכשירם, לקיים מאגר מועמדים נרחב ומעודכן, להעניק מיקור חוץ (Outsourcing) בבית הלקוח, ולהמשיך ולפתח את הקבוצה באמצעות פיתוח מודלים חדשים ויוזמות חדשות בשטח המשאב האנושי. 

קבוצת מעוף ידועה בדינמיות, בהתעדכנותה ובגידולה התמידי. הנהלת הקבוצה חרתה על דגלה את הערך – אנשים חושבים אנשים, ומנהיגה מזה שנים את רוח הפתיחות, ההקשבה, בתמיכתה בעובדי החברה ובמנהליה באמצעות הכשרה מקצועית בלתי מתפשרת ובמתן כר נרחב לרעיונות חדשניים ויצירתיים.

הגישה האנושית הבלתי אמצעית המאפיינת את פעילות מעוף, מבדלת את מעוף וממנה נהנים לקוחות החברה הרבים המטופלים כמו היו הלקוח היחיד לשם מקסום הצלחתם העסקית והתמודדות מוצלחת עם מתחריהם.

בקבוצת מעוף מוצאים לקוחות החברה בית חם שבו קשובים לצורכיהם הייחודיים ובו נמצאים להם פתרונות תעסוקה יצירתיים ופורצי דרך תוך ליווי צמוד ואישי. מסיבה זו לקוחותינו נאמנים לחברה לאורך שנים ואף מביאים עמם לקוחות נוספים שזוכים אף הם לטיפול אישי, מכבד, סבלני, רגיש ומיומן המבוסס על ניסיון של למעלה מ-15 שנה. 

את החברות והחטיבות בקבוצת מעוף מובילים מנהלים בכירים שלהם ותק רב שנים וניסיון מעשי ותיאורטי בתחומי התעשייה השונים. לצוות בכירים הכרות שטח עמוקה ורבת שנים עם הגופים העסקיים המובילים בתחומי התעשייה, השירותים והמסחר המובילים בארץ ועם התרבות הארגונית הייחודית של כל אחד מהם, והם חולקים חזון וערכים דומים ומעבירים אותם לכלל עובדי הקבוצה. הניסיון הרב, ההכרות האישית עם התעשייה ותודעת השירות הגבוהה של מאפשרים למנהלי הקבוצה והחברות הבנות לפעול ישירות מול יו"רים, מנכ"לים ומקבלי החלטות מובילים במשק הישראלי, מה שתורם להצלחת לקוחות הקבוצה.

 


 

עפ"י סקר מצויינות ומובילות עסקית הנערך שנות ע"י חברת BDI, ממוקמת קבוצת מעוף בין 7 החברות המובילות את תחום משאבי האנוש בישראל.